LIFE-BALANCE KRETA – EXCLUSIVE

WYJĄTKOWY RELAX I ZWIEDZANIE DLA 1-2 OSÓB!

 

LIFE – BALANCE to życiowa równowaga, której obecnie coraz częściej nam brakuje. Wpadamy w pracoholizm, depresje, czy wypalenie zawodowe. Nie umiemy wypoczywać, bo w naszej głowie ciągle wirują myśli typu: „Co jeszcze musze zrobić?”, „Do kogo jeszcze musze zadzwonić?”, „Czy zapłaciłem wszystkie faktury?” itp. A może nie potrafisz odmawiać innym i ciągle bierzesz za dużo na siebie? A może już dawno nigdzie nie byłeś?

DOŚĆ TEGO!

Potrzebujesz odpocząć psychicznie od tego wszystkiego. Potrzebujesz się odciąć na tydzień, aby powrócić pełen energii i gotowości do pracy i realizacji swoich planów. To wyjazd specjalnie dla CIEBIE.

Wersja EXCLUSIVE jest to idealne połączenie maksimum RELAXU, ZWIEDZANIA i TYGODNIOWEGO pobytu w naszym greckim domku. Jeśli już od dawna obiecałeś sobie odpoczynek w wyjątkowym miejscu, ograniczenie stresu do minimum, korzystanie z uroków greckiej pogody, poznawanie greckich smakołyków, totalne odcięcie się od stresu dnia codziennego/telefonów/maili/klientów/współpracowników to jest to NAJLEPSZY wybór!

 

Przyjedź na tydzień i przeżyj niezapomniane chwile!

 

Zobaczysz jedne z najpiękniejszych miejsc, odkryjesz dziewicze miejsca, doświadczysz emocji, których nie da ci żadna agencja turystyczna. Dlaczego jestem tego taka pewna?

Mieszkam na tej pięknej wyspie z moją rodziną, już prawie 6 lat. I znam miejsca, których wiele osób jeszcze nie widziało. Brzmi ciekawie?

I właśnie o to chodzi! Zrób sobie prezent i wprowadź do swojego życia maximum relaxu, explorowania świata i naładuj swoje baterie!

Przez ten tydzień odpoczniesz psychicznie. Nie będziesz musiał zastanawiać się, gdzie pojechać. Nie będziesz musiał myśleć o zakwaterowaniu. Nie będziesz musiał planować całego wyjazdu.

To wszystko zostaw mi. Zaopiekuje się wszystkim, zaplanuje i zabiorę cie na liczne wyprawy. Nasze wyprawy, będą zależne od pogody (pogoda jest niestabilna w okresie listopad-maj, co znaczy, że częściej może występować zachmurzenie, opady, silny wiatr). Jeśli pogoda nie dopisze, nie martw się. Doświadczysz bowiem jeszcze mocniejszego relaxu. Nauka, sesje oddychania i medytacji oraz inne aktywności, które pozwolą ci w pełni wykorzystać czas i psychicznie odpocząć na tej rajskiej wyspie.

To będzie niezapomniany tydzień! To będzie cudowna przygoda!

 

Co jest wliczone w cenę:

  • tygodniowe zakwaterowanie w naszym greckim domku (osobny pokój z łazienką)
  • tygodniowe zwiedzanie najpiękniejszych miejsc Krety
  • tygodniowy osobisty transport na Krecie
  • osobisty transport z/do lotniska Chania (Kreta)
  • trekking w ciekawych miejscach t.j wąwozy/jaskinie/dzikie tereny
  • nauka relaxu i medytacji z obecnością przyrody

 

Co nie jest wliczone w cenę:

  • przeloty lotnicze tam i z powrotem (Warszawa-Chania)
  • tygodniowe wyżywienie

 

Standardowa cena: 3097,00 zł/osoba

Standardowa cena dla 2 osób: 4497,00 zł (chcesz wybrać się z bliską osobą – napisz do mnie na PRIV)