Odkrywca Szczęścia

Witajcie kochani w wyjątkowym projekcie ODKRYWCA SZCZĘŚCIA!

 

ODKRYWCA SZCZĘŚCIA jest to projekt specjalnie przeznaczony dla osób, które kochają podróże, odkrywanie wyjątkowych miejsc, poznawanie cudownych osób i zbieranie momentów zapierających dech w piersiach. Z drugiej natomiast strony projekt ten łączy aspekt duchowy, odnajdywania siebie, swojego wewnętrznego szczęścia i spokoju, pracy z energią, wdzięcznością i manifestacją swoich pragnień.

ODKRYWCA SZCZĘŚCIA to w pełni organizowane przeze mnie wyjazdy w grupach max. 10 osób w cudowne i wyjątkowe miejsca w naszym rodzinnym kraju, jak i za granicą. Miejsca, które wybieram nie są przypadkowe. Posiadają piękną energię, znajdują się w obecności cudownej przyrody i są niewątpliwie lekarstwem dla naszego ciała i duszy.

Kolejnym bardzo ważnym dla mnie elementem jest obecność w miejscach, które nie stawiają ograniczeń związanych z przymusową szczypawką. Jestem przeciwko wprowadzaniu do swojego ciała niezidentyfikowanych substancji pod przymusem, dlatego propozycje wyjazdowe bedą dotyczyły miejsc, które stosują podobną ideologię. Człowiek jest z natury wolny i powinien sam decydować o sobie i o swoim ciele.

Wyjazdy w projekcie ODKRYWCA SZCZĘŚCIA są w pełni zorganizowane. W przypadku zagranicznych wyjazdów, nie musisz znać obcego języka, gdyż ja posługuje się płynnie angielskiem. Nie stawiam ograniczeń wiekowych, natomiast, aby było nam łatwiej wspólnie podróżować miej co najmniej 16lat i sprawność w podróżowaniu/zwiedzaniu. Najważniejsze jednak są chęci i otwartość na pełne odkrywanie szczęścia.

ODKRYWCA SZCZĘŚCIA jest to również piękna przestrzeń do poznawania siebie nawzajem i nawiązania fantastycznych relacji osób, które są do siebie podobne.

No to zaczynamy i oficjalnie otwieram piękną przestrzeń ODKRYWCY SZCZĘŚCIA!

Zarezerwuj już dziś swoją wyjątkową podróż.

pl Polish
X